Alpek OÜ

Taevavärava tee 4a
75306 Lehmja
Rae vald, Harjumaa
Registrikood: 11457530
KMKR number: EE101200424

Porolooni väljastamine E-R 8:00-16:00
Tarvikute väljastamine E-R 8:00-16:00
Kontor avatud E-R 8:00-16:30
Tel: +372 503 6907

Müügiosakond


myyk@alpek.ee

Anti Lepp

Müügi- ja tehnika arendusjuht

anti@alpek.ee
+372 5647 0220

Marge Lassi

Müügijuht – õmblustehnika

marge@alpek.ee
+372 5307 1192

Valli Lassi

Müük – õmblustarvikud

valli@alpek.ee
+372 5199 0198

Gerda Kask

Ostja

gerda@alpek.ee
+372 503 6907

Tauro Paas

SABA kontaktliimid ja BeA toodete müük ja hooldus

tauro@alpek.ee
+372 5622 6687

Siim Soomets

Tootearenduseinsener

siim@alpek.ee
+372 5667 7117

Janar Ignahhin

Müügijuht

janar@alpek.ee
+372 518 1715

Ladu

Kaupade väljastamine 

ladu@alpek.ee

+372 5554 2791

Tootmine – porolooni lõikus

Andrus Sonn

Tootmisjuht

andrus@alpek.ee
+372 502 6586

Triin Metsaäär

Porolooni tootejuht

triin@alpek.ee
+372 5300 5829

Juhtkond

Veiko Peldes

Tegevjuht

veiko@alpek.ee
+372 5344 1213

Raamatupidamine

Tiiu Seepter

Raamatupidaja

tiiu@alpek.ee
+372 521 0116

Palun võtke meiega ühendust kõrvaloleva vormi kaudu