Alpek OÜ

Taevavärava tee 4a
75306 Lehmja
Rae vald, Harjumaa
Registrikood: 11457530
KMKR number: EE101200424

Porolooni väljastamine E-R 8:00-16:00
Tarvikute väljstamine E-R 8:00-16:00
Kontor avatud E-R 8:00-16:30
Tel: +372 50 36 907

Müügiosakond

Sales department
myyk@alpek.ee

Anti Lepp

Müügi- ja tehnika arendusjuht
Sales manager
anti@alpek.ee
+372 56 470 220

Marge Lassi

Müügijuht – õmblustehnika
Sales manager – sewing equipment
marge@alpek.ee
+372 53 071 192

Valli Lassi

Müük – õmblustarvikud
Sales – sewing supplies
valli@alpek.ee
+372 51 990 198

Gerda Kask

Logistika ja müük – tehnilised kangad
Logistic and sales – technical fabrics
gerda@alpek.ee
+372 50 36 907

Tauro Paas

SABA kontaktliimid ja BeA toodete müük ja hooldus
SABA adhesives and BeA equipment sales and repair
tauro@alpek.ee
+372 56 226 687

Siim Soomets

Tootearenduseinsener
Product Development Engineer
siim@alpek.ee
+372 56 677 117

Doris Üprus

Reklaam ja sotsiaalmeedia
Advertising and social media
doris@alpek.ee
+372 53 422 416

Ladu

Warehouse

Kristo 

Kaupade väljastamine (tarvikud)
Warehouse
ladu@alpek.ee

Peeter

Kaupade väljastamine (tarvikud ja poroloon)
Warehouse
ladu@alpek.ee

+372 55 542 791

Hannes 

Kaupade väljastamine (poroloon)
Warehouse
ladu@alpek.ee

Tootmine – porolooni lõikus

Production – PU Foam cutting

Andrus Sonn

Tootmisjuht
Production manager
andrus@alpek.ee
+372 50 26 586

Triin Metsaäär

Porolooni tootejuht
Product manager of PU foam
triin@alpek.ee
+372 53 005 829

Juhtkond

Board

Veiko Peldes

Tegevjuht
CEO, Member of Board
veiko@alpek.ee
+372 53 441 213

Raamatupidamine

Accounting

Tiiu Seepter

Raamatupidaja
Accountant
tiiu@alpek.ee
+372 52 10 116

Palun võtke meiega ühendust kõrvaloleva vormi kaudu