MEIE ETTEVÕTTE LUGU

Alpek OÜ

Alpek OÜ poroloonilõikekeskus loodi 2005. aastal Eestis eesmärgiga lõigata ja müüa porolooni pehmemööbli tootjatele.

Alustasime kitsastes oludes kümnekonna töötajaga Vaida sovhoosist alles jäänud juurviljahoidlas.

2013. aastal, liitus Alpek OÜ-ga Profiil Pluss AS, kellel oli aastast 1996 pehmemööbli tarvikute müügi kogemus.

2018. aastal lisandus meie tooteportfelli õmblustarvikud, alates sellest ajast esindame Eestis Dürkopp Adleri ja Minerva õmblusmasinaid, Groz-Beckerti nõelu ja BeA kaubamärki mille alla kuuluvad klambripüstolid ja klambrid. Uuemad tulijad veel meie tootevalikus on Saba Dinxperlo BV liimid ja Atim S.p.A. ruumisäästvad lahendused.

2019. aasta lõpus kolisime tootmise ja kontori Lehmjale, 4000m² suurusele pinnale. Asukoha valikul sai määravaks Tallinna ringtee lähedus, mis tagab igas Eesti suunas probleemideta toodangu ja toodete logistika. Aastas töötleme orienteeruvalt 1000 tonni porolooni.

2021. aastast oleme Sedac Merali ametlik edasimüüja Eestis ja Soomes. Ettevõttes töötab hetkel 33 inimest, aastast-aastasse see number suureneb.

Teeme pidevalt investeeringuid uutesse porolooni lõikamise seadmetesse, masinatesse ja digitaliseerimise tarkvarasse, et olla konkurentsivõimelised ja efektiivsemad.

Täna võib öelda, et oleme Eesti ainuke ettevõtte kes pakub pehmemööbli- ja madratsite tööstusele porolooni ning tarvikuid koos. Tootevalikus on ainult tunnustatud ja kvaliteetne kaup maailmatuntud brändidelt.

Meie eesmärk on leida igale kliendile sobiv lahendus ja olla kiire tellimuste täitmises.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

Videoülevaade meie tootmisest ja laohoonest

Tootmisjuhi ülevaated pingipargist