Alpeki poroloonilõikekeskus - suurim Baltikumis!

Alpekil on mitmekülgne porolooni valik erinevaks otstarbeks- madratsid, diivani detailid, heliisolatsioonid, pakkeporoloonid, välimööbli poroloon jne.

Valikus on poroloonid tugevusega 40-280 njuutonit ja tihedusega 18-55 kg/m³ kohta. 

Meie kaasaegne pingipark pärineb Euroopast ning meil on  võimekus lõigata ploki mõõtudes lehti, neljakandilisi detaile kui ka kontuurlõikust. Miinimum kogus algab 10 tükist!

Pingipark jaguneb järgnevat: 

  1. Horisontaalne lehelõikus. Tegemist on ploki mõõdus lehtede lõikusega. Maksimum lehe mõõt on 245x204cm (ca 5m²). Lõikame lehti paksusega alates 8mm. 
  2. Vertikaallõikus. Masin võimaldab lõigata neljakandilisi detaile. Miinimum detaili mõõt alates 10x10cm. 
  3. Kontuurlõikus. Lõikepink võimaldab lõigata erineva kujuga detaile. Erikujuliste detailide puhul vajalik dxf või dwg formaadis joonis. 
  4. Profileerimine ehk munarestikujuline poroloon. Meil on võimalik toota erineva kõrgusega profileeritud poroloone. Sobivad hästi mürasummutamiseks erinevatesse kohtadesse.  
  5. Purustatud poroloon. Sobib hästi täitematerjaliks näiteks patjade sisse. Purustatud porolooni  pakume pakendatud kujul, ühes kotis 15 kg ehk ca 1m³. 

RP – tüüpi polüeeter poroloon on standardne avatud rakustruktuuriga vaht. Need on poroloonid mis pakuvad suurepärast vastupidavust ja mugavust. Sobivad suurepäraselt madratsite kui diivanite valmistamiseks, samuti leiab rakendust pakendamisel. Saadaval tihedusega 18kg/m3 kuni 50kg/m3. 

Meie pakutavad poroloonid on testitud ning vastavad Oeko-Tex 100 standardile ja on sertifitseeritud.

RF – tüüpi poroloon on tuld aeglustav vaht, mis vastab standardile FMVSS 302. Seda porolooni saab kasutada akustilistes- ja autotööstustes või kohtades kus tuleohutus on oluline. 

Saadavus tihedusega 28 kg/m3 kuni 40 kg/m3. Vastab Oeko-Tex 100 standardile ja on sertifitseeritud.

HR – on vaht mida tuntakse ka kui külmvaht. On mugavama tunnetusega kui tavaline polüeeter poroloon ja enamasti on see ka parema vastupidavusega. Seetõttu kasutatakse seda eriti kvaliteetse mööblite ja madratsite valmistamiseks. HR poroloonil on head dünaamilised koormusomadused ja seetõttu säilitab oma omadusi ja kvaliteeti aastaid. Omadustelt kõrge elastsusega ja tulekindel poroloon. Saadaval tihedusega 25 kg/m3 kuni 53 kg/m3 ja tugevusega 70 NJ kuni 195 NJ. 

Vastab Oeko-Tex 100 standardile ja samuti CAL 117- 2013-le

VE – ehk viskoelastne mäluvaht on materjal millel on ainulaadsed surve- ja temperatuuritundlikud omadused. Seda tüüpi poroloon sobib ideaalselt madratsitele, kattemadratsitele ja patjadele. Oma survet leevendavate omaduste tõttu on olnud eelistatud vahutüüp meditsiinisektoris. Mäluvahuks kutsutakse, kuna suudab reageerida kehasoojusele, kus see keha ümber kujundab. Säilitades samal ajal selle kuju, pakkudes kehale ideaalset anatoomilist tuge. Saadaval tihedusega 50 kg/m3 kuni 55 kg/m3. 

Vastab Oeko-Tex 100 standardile ja on sertifitseeritud.

RG –  on poroloon mis ühendab endas kõrget elastsust tuld aeglustavate omadustega. Vastab Suurbritannia tuleohutusnõuetele (FR) ja sobib kasutamiseks üldkasutatavates ruumides, kaasaarvatud haiglad. Tulekindel, kõrge elastsusega ja hea mugavusega poroloon. Saadaval tihedusega 32kg/m3 kuni 55 kg/m3. 

Vastab Oeko-Tex 100 standardile. Omab Suurbritannia tulekindluse sertifikaati.

HS – hypersoft on mugav, pehme vahutüüp, millel on hea tõmbetugevus ja venivusomadused. Pehmus teeb selle porolooni ideaalseks, kasutamiseks nii diivanite kui madratsite tootmisel. Saadaval tihedusega 23 kg/m3 kuni 45 kg/m3. 

Vastab Oeko-Tex 100 standardile ja on sertifitseeritud.

Limi – on purustatud poroloon  jääkide ja liimaine seguga segamisel saadav väga tugev aga samas elastne materjal. Tavaliselt leiab kasutust jõusaalimattides, vaipade aluskatetes, istmetes ning kohtades mis nõuavad suurt vastupidavust ja tugevust. Seega on antud toode valmistatud taaskasutatud materjalist mida saab taaskasutada. Vastab Oeko-Tex 100 standardile ja on sertifitseeritud.

dryfeel

Avatud pooriga poroloon – on võrkja struktuuriga poroloon mis on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Näiteks paatides, aia- ja terassimööblites ning õuekohvikutes. See poroloon ei ima vedelikku endasse vaid laseb selle endast läbi ja kuivab kiiresti. Saadaval tihedusega 30-35 kg/m3.

Vastab CertiPur ja Oeko-Tex standardile ja on sertifitseeritud.