• Ühe nõelaga süstikpiste masin Kolme sööduga (ülemine-, alumine- ja nõelavedu) Automaatne niidilõikus, - kinnitus, - presstallatõste Piste pikkus kuni 9 mm Nõel nr. 110 – 140 Max. kiirus 3000 pistet/min Max. presstalla tõus 20 mm Suur horisontaalne süstik (pooli läbimõõt 26 mm) Rohkem saab õmblusmasina 667-180112 kohta lugeda siit Rohkem saab Dürkopp Adleri õmblusmasinate kohta lugeda siit
 • Pealt ja alt veoga overlok rasketele kangastele Kahe nõelaga Nelja niidiga Nõelte vahe 3mm, äärestuse osa laius 5 mm, kokku 8 mm Ketilõikus Presstallatõste Uputatud laud Niidilõikuse suruõhu komplekt Prahi äratõmme kotti EFKA AB611/DC1200 mootor (220V) Kiirus max 5500 p/min.
 • Ühenõelaline tööstuslik õmblusmasin Automaatne niidilõikus,- presstallatõste,-kinnitus 4000 p/min Piste pikkus kuni 6 mm Presstalla tõus kuni 16 mm Laud 1060x500 mm Õmblusmasinal on kaasas vahetuskomplekt õhema materjali õmblemiseks Rohkem infot leiad siit Suurema valiku õmblusmasinaid leiad siit  
 • Ergonoomiline õmbleja töötool. Viie haruga terasest toolijalg, mis on madal ja ei sega tööstusliku õmblusmasina pedaali tööd. Pneumaatiline tõstuk, reguleeritav kuni 63 cm kõrgusele. Täispuidust (ergonoomiline) iste ja seljatugi. Vedruterasest valmistatud amortisaator.
 • Kretzer Solingeni rätsepakäärid 9,5” – 72024. Kääride pikkus – 24 cm, lõiketera pikkus – 11 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Rätsepakäärid 9,5” – 72024 kuuluvad Finny sarja. Käärid on valmistatud roostevabast materjalist. Käepide on valmistatud kergest plastikust ja on seest kaetud pehme kummiga.
 • Mundiali rätsepakäärid 8,5” – M1860-812. Kääride pikkus – 22 cm, lõiketera pikkus – 8 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Rätsepakäärid 8,5” – M1860-812 kuuluvad Cushion Soft sarja. Käepide on valmistatud kergest plastikust ja on seest kaetud pehme kummiga. Lõiketera ääres asuv mikrohammastus takistab materjali libisemist lõikamise ajal. Need käärid sobivad nii parema kui ka vasaku käega lõikamiseks.
 • Magnetpiiraja 25873MG, mõõtmed 6x 3 cm.
 • Daniel Peres Solingeni rätsepakäärid W92008. Kääride pikkus – 20,5 cm, lõiketera pikkus – 9 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Rätsepakäärid W92008 kuuluvad Perfection sarja, mis on välja töötatud kõrgetele standarditele vastavalt. Seda sarja iseloomustab disain, ergonoomilisus ja tulevikule orienteeritud kääride tehnoloogia. Need käärid sobivad ka nõudlikumateks töödeks. Kääride tootmisel on kasutatud temperdatud roostevaba terast ja käenaha sõbralikku plastikut.
 • Daniel Peres Solingeni tikkimiskäärid W92005. Kääride pikkus – 12,5 cm, lõiketera pikkus – 5 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Tikkimiskäärid W92005 kuuluvad Perfection sarja, mis on välja töötatud kõrgetele standarditele vastavalt. Seda sarja iseloomustab disain, ergonoomilisus ja tulevikule orienteeritud kääride tehnoloogia. Need käärid sobivad ka nõudlikumateks töödeks. Kääride tootmisel on kasutatud temperdatud roostevaba terast ja käenaha sõbralikku plastikut.
 • Daniel Peres Solingeni majapidamiskäärid W92006. Kääride pikkus – 16 cm, lõiketera pikkus – 6 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Majapidamiskäärid W92006 kuuluvad Perfection sarja, mis on välja töötatud kõrgetele standarditele vastavalt. Seda sarja iseloomustab disain, ergonoomilisus ja tulevikule orienteeritud kääride tehnoloogia. Need käärid sobivad ka nõudlikumateks töödeks. Kääride tootmisel on kasutatud temperdatud roostevaba terast ja käenaha sõbralikku plastikut.
 • Daniel Peres Solingeni juurdelõikuskäärid W92100. Kääride pikkus – 26 cm, lõiketera pikkus – 11,5 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Juurdelõikuskäärid W92100 kuuluvad Perfection sarja, mis on välja töötatud kõrgetele standarditele vastavalt. Seda sarja iseloomustab disain, ergonoomilisus ja tulevikule orienteeritud kääride tehnoloogia. Need käärid sobivad ka nõudlikumateks töödeks. Kääride tootmisel on kasutatud temperdatud roostevaba terast ja käenaha sõbralikku plastikut.
 • Daniel Peres Solingeni universaalkäärid W92007. Kääride pikkus – 18 cm, lõiketera pikkus – 7,5 cm. Käärid on sirge teraga ja terava otsaga. Universaalkäärid W92007 kuuluvad Perfection sarja, mis on välja töötatud kõrgetele standarditele vastavalt. Seda sarja iseloomustab disain, ergonoomilisus ja tulevikule orienteeritud kääride tehnoloogia. Need käärid sobivad ka nõudlikumateks töödeks. Kääride tootmisel on kasutatud temperdatud roostevaba terast ja käenaha sõbralikku plastikut.
 • Õmblusmasina õli AG II, paksema koostisega. Saadaval 1l või 5l pakendites.
 • Õmblusmasina õlikann, mahutavus 120ml.
 • Golden Eagle niidikäärid TC800. Kääride pikkus – 12 cm.
 • Õmblusmasin, Newlong NP-7A, rahvakeeli tuntud kui kotimasin mis on mõeldud erinevast materjalist kottide kinni õmblemiseks. Tegemist ühe niidiga kettpistemasinaga, millel olemas õlitus ja niidilõikus.